Konverents 2018

VAATA KONVERENTSI KAVA

Head loomeinimesed, pastorid, psühholoogid ja kristlased!

Olete oodatud konverentsile, mis on tulemas Tallinnas
juba 3. märtsil 2018!

Konverents „Loova südame avamine“ on suunatud kõikidele loomeinimestele, kuid ka kõigile neile, kes tunnevad, et Loojal, loovusel, loomisel ja loomingulisusel on nende elus ja töös oluline roll.
Konverents on pühendatud Eesti Vabariigi 100 sünnipäevale.

Konverentsi korraldab Eesti Evangeelse Alliansi all tegutsev kunstnike toimkond ARTEST+, mis koosneb erinevate valdkondade loomeinimestest. Meie suur soov on innustada, inspireerida, tõsta ja julgustada kõiki üritusel osalejaid. Loovus on anne ja Jumala kingitus, mida peaksime õppima kasutama palju teadlikumalt. Kui kristlastest loomeinimesed ei saa ennast teostada ega väljendada oma andeid läbi ilul ja usul baseeruva loomingu, kasvab maailmas niisuguse loomingu osakaal, mis ei õilista, vaid muserdab. Iga looja süda on vaja avada loomiseks ning eelkõige on vaja oma südamed avada Jumalale ja tema loomingule!

Konverentsil räägivad loomisest, südamest, Loojast ja loomisega seotud väljakutsetest paljud armastatud loomeinimesed ja pastorid nii Eestist kui välismaalt.

Päeva avab EELK peapiiskop Urmas Viilma. Esinejate hulgas on religioonipsühholoog Tõnu Lehtsaar, helilooja Erkki-Sven Tüür ja kunstnik Siim-Tanel Annus. Eraldi paneelil esitab Kaarel B Väljamäe küsimusi loojate väljakutsete ja vaimse tervise teemadel tunnustatud psühholoogidele ja psühhiaatritele.

Loovate pauside ajal on oodata üllatusi ning päeva lõpetab Matis Metsala muusika ja ülistus.

Konverents on tasuline, kuid mitte kedagi ei jäeta ukse taha, kui osalustasu pole võimalik maksta. Tasu on 10 eurot.

Kõik külalised ja huvilised on väga teretulnud!

Lisainfot saab kirjutades meiliaadressile hansenkylli@gmail.com või telefonil 5106865.