Raamat “Loova südame avamine”

Loova südame avamine

Praktiline juhend oma loomingulise kutsumuse elluviimiseks Jumalariigis

Matt Tommey:
“Mul on kulunud enamik mu täiskasvanuna elatud elust, et tuttavaks saada sellega, mida Jumal on kutsunud mind oma Riigis tegema. Enamik sellest ajast ei ole kulunud mitte Jumala tahte mõistmisele, vaid arusaamisele, kes mina olen ja milleks mind on loodud. Midagi väga vägevat sündis mu südames ja hinge sügavuses, kui ma hakkasin aru saama – see tähendab, hakkasin taipama, kelleks mind tegelikult loodi. Mu elus toimus pööre pärast mitmeid aastaid võitlust, segadust ning pärast seda, kui olin aastaid püüdnud oma elus saavutada seda, mida ma arvasin, et ma soovin. Sel teekonnal jagan ma sinuga oma lugu sellest, kuidas ma avasin oma loova südame.

Vaata autori kommentaare raamatu originaalversioonile siit ja loe altpoolt eestikeelseid soovitusi.

„See on tähelepanuväärne raamat. Kui sellele leidub mõni kas või ligilähedane, siis mina ei ole seda kohanud. See kõneleb meie ühiskonna osale, keda enamasti ei kõnetata, ja ilmutab rõõmsat ning olulist tõsiasja, et Jumal ei ole ühtki paika meie maailmas jätnud tunnistajateta Tema tahtele, igaviku Kuningriigile.”
Jack Taylor
Kirjanik, Dimensions Ministriese kristlik juht ja president

***

„Matt tabab kümnesse! Tegu ei ole lihtsalt raamatuga. See on käsiraamat Jumalariigi loomeinimeste uuele põlvkonnale. Matt kirjutab ausalt, haavatavalt ja prohvetlikult. Kui sa tahad, et sinu mõju loomeinimesena suureneks, siis loe seda raamatut.”
Mark Nysewander
Autor ja abipastor, RiverStone Church

***

„Raamatut „Loova südame avamine” peaks lugema igaüks, kes seisab silmitsi loomingulise tõrke või seisakuga, ning ka need, kes tahavad loomingulise eneseväljenduse kaudu astuda järgmist sammu, et kasvada Jumalariigis. Prohvetliku kunsti ja loomingu seminaride juhina julgustan ma oma õpilasi mäluma iga suutäit sellest suurepärasest raamatust!”
Janice VanCronkhite
Rahvuslikult tunnustatud kunstnik ja kõneleja

AUTORIST
Matt Tommey on The Worship Studio asutaja ja eestvedaja – see on liikumine, mis tegeleb Kristuse Ihusse kuuluvate Vaimust juhitud loomeinimeste toetamisega, kes on pühendunud isikliku täiuse taotlemisele, Püha Vaimu kaasamisele loomingusse ja oma loominguliste oskuste arendamisele. Matt on ka ülistusjuht, ettevõtja, korvimeister ja Southern Highland Craft Guildi liige Ashville’is Põhja-Carolinas.
Loominguliste inimeste mentorina on Matti visiooniks kasvatada loomeinimeste armee, kes ilmutaksid maailmas Jumala au oma ainulaadse loomingu abil. Matt on olnud loomingulisse teenimistöösse kaasatud üle 15 aasta ja elab Asheville’is Põhja-Carolinas koos oma abikaasa Tanya ja poja Cameroniga.